Bērnu ballīšu spēles

Bērnu ballīšu spēles

Ballēsim! Iet zemu tehnoloģiju, izmantojot dažus augstas kvalitātes iekštelpu un āra pusi bērnu ballīšu spēles. Ar daudziem veidiem, kā pielāgot jūsu tēmu, šīs spēles ir par mazu bērnu uzvarētājiem praktiski pusaudžiem.

Pūķa aste

Šajā tradicionālajā ķīniešu spēlē bērni veido vienu līniju un viņas priekšā nofiksē personas vidukli. Pēdējais rindā ievieto šalli savā kabatā vai jostasvietā, novietojot to kā asti. Lai spēlēt, pūķa galva (pirmā rindā) mēģināja paķert pēdējo asti, kas bija taisnā līnijā, nevienam, kas pārkāpj līnijas ķēdi. Vidējā daļa cenšas novērst galvas nokļūšanu astiņā, padarot to par kara vilkmi. Kad galva aizķer asti, nākamais rindā kļūst par galvu, un spēle atkal sākas. Šis ir lieliski piemērots lielām bērnu grupām bērnu ballīšu spēles.

Balloon Pop

Izlīdziniet vienādu balonu skaitu divās krāsās. Ielieciet lenti ap katra balona galu un piestipriniet lenti ap katra bērna potīti. Balona krāsa norāda, kurā komandā katrs viesis ir ieslēgts. Sāciet taimeri piecas minūtes, kuru laikā bērni mēģina nomierināt pretinieku komandas balonus. Uzvarējuša komanda visvairāk balonu atskan, pirms beidzas taimeris. Tas ir aktīvs, trokšņains fun!

Mākslas staigāšana

Pasaki bērniem, lai kleita par netīras jautrību un nogādātu sausas apģērba maiņas. Izklājiet amatniecības papīra vai plakātu plākšņu ruļļus savā piebraucamajā ceļmalā vai citā plakanajā vietā ārpus savas mājas. Ielieciet netoksisku krāsu uz vienreiz lietojamām pannām, kas ir pietiekami liela, lai paliktu iekšā. Spēlējiet savu dzimšanas dienas mazuļa iecienītākās optimistiskās melodijas un ļaujiet bērniem veidot šedevru, dejojot, lecot vai staigājiet pa papīru ar krāsas tuvās kājas! Daži bērni, iespējams, vēlēsies iemērkt rokās, kā arī rāpot vai krabēt pa gleznu. Tīrīšanai izmantojiet dārza šļūteni! Pēc tam, kad tas izžūst, mākslas darbu var sadalīt gabalos, jo katram viesim tiek dota priekšroka. Dzimšanas dienas bērns atstāj atpūtu kā piemiņai.

Sock or Sponge Pass

Siltākos mēnešos dodieties uz mitru releju! Iegūstiet divas kauskas un piepildiet ar ūdeni un diviem priekšmetiem, kas labu ūdeni uztur, piemēram, biezas tīras zeķes vai sūkļus. Vai bērni stāv divās paralēlās līnijās ar ūdens spaini katras līnijas priekšā. No jūsu rēķina pirmā rindā notiek slapjš objekts no kausa un iet atpakaļ pa galvu uz nākamo bērnu, kurš to aizved caur savām kājām aiz viņa. Līnija turpina pārspēt zemāk, cik ātri vien iespējams. Pirmā līnija beidzas ar uzvarētāju komandu. Nākamā persona nākošajā kārtā sāk nākamo kārtu, un visi atkal tiek izšļakstīti.

Arheologs Dig

Izmantojot smilšu galdu, smilšu kasti vai jūsu pagalmā norādīto laukumu, slēpiet haizivju zobus, fosilijas un citus reliktus smiltīs. Padariet to tik precīzi, kā jūs vēlaties, dodot bērniem stāstu par to, kur viņi rakšana, vai dodot tiem iespaidīgus vārdus un arheoloģijas akreditācijas datus par nametags vai virām. Dodiet katram mazulim nelielu plastmasas lāpstu vai grābekli un novietojiet tos brīvi, lai meklētu preces. Sniedziet mazus plastmasas maisus, lai tie varētu palikt laupī. Pielāgojiet šo spēli savām bērnu interesēm. Viņi var arī būt pirāti, kas meklē pazemes dārgumus vai princeses, kas meklē trūkstošos kroņu dārglietas.

Ciltskaits motokross

Dalieties viesus uz četrām grupām, kas nosaukti atbilstoši jūsu ballītes tēmai. Piemēram, ja tas ir Olimpiskās spēles, izvēlieties sportu katrai grupai. Vai arī padariet to vieglāku un zvaniet katrai grupai krāsu. Kad visi zina, kuru cilts viņi ir, kopā ar visu citu cilšu nosaukumiem, viņiem jāstāv riņķī. Izvēlieties vienu spēlētāju, kas stāv apļa vidū. Viņš vai viņa izsauc kādu no cilts nosaukumiem. Ikvienam šajā grupā ir jāmaina vietas ar citu cilts locekli, kamēr spēlētājs vidū mēģina nozagt vietu lokā. Spēlētājs, kurš palicis bez vietas, kļūst par “to.” Viņš nonāk centra lokā un sākas jauns kārta.

Nozveja stāstu

Uzaiciniet bērnus stāvēt vai sēdēt lokā. Sāciet ar vienu bērnu, kuram ir mīksta bumba. Viņš vai viņa sāk stāstu, bet dala tikai daži teikumi. Pēc tam bumba tiek izmesta uz citu aplis esošo bērnu, kurš pievieno stāstam dažas rindiņas. Stāsts kļūst brīvāks, jo katrs bērns saņem bumbu un pievieno augstu stāstu. Pārliecinieties, ka ikvienam ir bijis vismaz viens pagrieziens, pirms sauc par “End”.

Draugs BINGO

Izveidojiet BINGO kartes, pamatojoties uz lietām, kuras jūs zināt par viesiem vai kas parasti attiecas uz bērniem šajā grupā. Piemēram, varētu būt viens kvadrāts, atrast kādu, kam pieder lolojumdzīvnieks. Vai arī atrast kādu, kurš ceļo ārpus ASV. Šī ir īpaši laba spēle, kad visi viesi nezina viens otru. Iestatiet taimeri pietiekami daudz laika, lai bērni varētu sajaukt, pamatojoties uz to, cik dalībnieku skaits ir tur. Kad spēlētājs atrod kādu, kurš pabeidz laukumu, viņi lūdz viņus to parakstīt savā vārdā. Pirmais, kurš pilnībā aizklāja savu karti, ir uzvarētājs.

Tabula Art

Šī ir lieliska maņu bērnu ballīšu spēles! Pārklājiet galdu ar vienkāršu skūšanās krēmu. Piezīme. Ja jūs satraucat par galda apdari, pārklājiet ar lētu plastmasas galdautu, bet pārliecinieties, ka tie ir galā pie galda. Apkaisiet skūšanās krēmu ar dažiem pārtikas krāsu pilieniem. Tad katram bērnam dodiet amatnieka nūju un ļaujiet viņiem izteikt savas mākslas puses, veidojot skūšanās krēmu modeļus, formas un krāsainas sajūtas. Ja jūs satraucat, ka daži bērni var mēģināt nobaudīt gaumi, jūs varat aizstāt bez piena putukrāsas vai vaniļas pudiņu.

Upcycled izgudrojumi

Izdalīt bērnus grupās (grupu lielums ir atkarīgs no viesu skaita) izlases veidā, lai izveidotu vienādas komandas. Katra komanda saņem aploksni ar identiskiem atbalsta elementiem, piemēram, gumijas lentes, lentes, mazu šķēres un / vai līme līmeņus. Ir liela atkritumu tvertne vai divas pārstrādājamas preces, piemēram, kartona dvieļu ruļļi, graudu kastes, papīra maisiņi, žurnāli un jogurta tases. Uzaiciniet katru grupu izvēlēties trīs pārstrādājamus priekšmetus, un pēc tam viņi kā komanda izvēlas kādu izgudrojumu, ko tie radīs no materiāliem. Dodiet 15 minūšu termiņu, lai neviens nekļūtu garlaicīgi. Pēc tam katra komanda uzrāda savus izgudrojumus visai pusei.

Kas ir pazudis?

Uz paplātes ielieciet aptuveni 10 priekšmetus. Padariet tos viegli identificējamus, piemēram, ķemmi, karoti, konfekšu iepakojumu uc Ļaujiet, lai visi telpā redzētu paplāti vienu minūti. Tad pārklājiet to un noņemiet vienu vienumu. Vai grupai ir minējums, kas trūkst. Tas, kas pareizi guess, nāk, lai palīdzētu noņemt nākamo vienumu. Pagriezienus turpina, līdz ir atstāts tikai viens vienums.

Viedkartes skandera medības

Salieciet vienkāršu priekšmetu sarakstu, lai atrastu, piemēram, kaut ko mīkstu, kaut ko dzeltenu, kaut ko mazāku par ceturtdaļu. Sadaliet bērnus trīs vai četru komandu komandās un nodrošiniet viņiem ar saraksta kopiju. Iestatiet laika ierobežojumu, lai pabeigtu izaicinājumu, un pieprasiet katra objekta fotoattēlus (lai viņi neņemtu lietas no savām vietām), lai pierādītu, ka tie ir atrasti.

Bērnu ballīšu spēles – vārds par uzvaru

Uzvarēt nav tas, kas tas tiešām ir par! Lai gan jūs varat piešķirt nelielas balvas, ja izvēlēsieties, jūs varat arī piešķirt balvu universālu. Piemēram, ja komanda uzvar spēlē, balva ir dzimšanas dienas deserts, ko visi dalās. Vai arī spēles beigas “atbloķē” nākamās aktivitātes sākumu, kurā piedalās visi.

 

Autors: Abra Kadabra

Lai dzīvo Abra Kadabra!