Oriģinālas dāvanas meklējumos

Svētki ir visu cauru gadu. Un, lai arī šķiet, ka ir daudz laika sagatavoties draugu un ģimenes dzimšanas dienām, svētki nemitīgi piezogas klāt pavisam nemanīti. Tādos brīžos jāspēj sagatavot dāvanas pēdējā brīdī. Un ne parastas dāvanas, bet gan tādas, kas iedvesmos, ļaus izmēģināt ko jaunu un noderēs. Atrast oriģinālas dāvanas – lūk, tā ir īstā maģija.

Šajā rakstā esam apkopojuši 10 foršas dāvanu idejas tuviniekiem dzimšanas dienā, vārda dienā, Ziemassvētkos un citos svarīgos svētkos. Balstoties uz dāvanas saņēmēja personību noteikti varēsi atrast labu dāvanu. Kādu aizraujošu piedzīvojumu vai praktisku lietu ikdienai un hobijam.

Lai izdodas atrast labas dāvanu idejas!

  • Mierpilna atpūta SPA centrā

Katram ir nepieciešama regulāra atpūta, kuras laikā atslēgties no darbiem un pabaudīt pilnīgu mieru. Nav noslēpums, ka dienas aizņemtajā un dinamiskajā ritmā mēdzam aizmirst par atpūtu. Tieši tāpēc ir izveidoti lieliski SPA centri Rīgā un citviet Latvijā, lai ļautu profesionāliem masieriem un procedūru ekspertiem par sevi parūpēties.

Tā ir lieliska dāvana dzimšanas dienā vai Ziemassvētkos. Gada beigās atpūsties gribās īpaši labi. SPA centra apmeklēšanu var arī apvienot ar izbraucienu uz laukiem. SPA atpūta Latvijā ir pieejama katrā reģionā. Gan tiem, kas vēlas atpūsties pie dabas krūts, gan tiem, kas priekšroku dod pilsētas dinamiskajai enerģijai.

Vairāk jaukas dāvanu idejas vari atrast kategorijā Ziemassvētku dāvanas.

  • Neaizmirstams lidojums ar gaisa balonu

Katrs atpūšas citādāk. Ne visiem SPA atpūta varbūt arī patiks. Daži cilvēki ir emociju ķērāji un visai maģisks piedzīvojums ir lidojums ar gaisa balonu. Tas ir neaizmirstami pavadīts stundas ilgs laiks, kad sajusties kā putnam vai kā īstam burvim debesīs. Katram vismaz reizi dzīvē ir gribējies lidot. Tad nu šī ir lieliska iespēja atrasties vairāku simtu metru augstumā un baudīt Latvijas skaisto dabu.

Oriģinālas dāvanas ir tādas, kas liek laikam apstāties un baudīt lieliskas emocijas. Lidojums ar gaisa balonu noteikti ir ekskluzīva dāvana, jo nav no tām lētakajām. Taču sniegtā vērtība un neparastās emocijas notiekti ir tā vērtas. Īpaši svarīgā dzīves notikumā – dāvana izlaidumā, kāzās vai apaļā jubilejā. Iesakām vispirms gan izlasīt atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu

  • Laba restorāna apmeklējums

Mīlestība iet caur vēderu – un atpūta arī. Nav iedomājams baudīt labu atpūtu un darīt to bez gardas maltītes. Ja jau paša cepti gardumi ne ienmēr ir tik oriģināla dāvanas ideja, tad maltīte izsmalcinātā restorānā ir īsti svētki. 

Veids, kā šādu dāvanu iespējams pasniegt, ir dāvanu karte restorānā. To skaisti noformē un pievieno klāt jaukai kartītei. Dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties sev piemērotu dienu un doties baudīt sātīgu un gardu ēdienreizi.

TOP restorāni vienmēr sniedz tikai labākās sajūtas. Gardu maltīti, patīkamu un nepiespiestu atmosfēru. Katra reize izsmalcinātā restorānā ir īsti svētki un veids, kā sevi no sirds palutināt. Labus restorānu ieteikumus smelies blogā Restorāni Rīgā.  

  • Aizraujošs lidojums ar deltaplānu

Ekstrēmākām emocijām laba dāvanas ideja ir lidojums ar deltaplānu pāri Rīgas centram. Tajā ir iekļautas aptuveni 20 minūšu garš lidojums pāri centram, kas ļaus paskatīties uz visu no pavisam jaunas un neierastas perspektīves. Lidojuma maršruts ir atkarīgs no pacelšanās vietas. Tas var notikt no lidlauka un arī no ūdens.

Katra pieredze ir aizraujoša un unikāla. Lidojums ar deltaplānu ir laba dāvanas ideja dzimšanas dienā draugam vai ģimenes loceklim. Neviens šādu dāvanu negaidīs un tas ir labākais, dāvinot oriģinālu sajūtu dāvanu. Iepriekš vērts izlasīt lidojums ar deltaplānu atsauksmes.

  • Ceļojuma aģentūras dāvanu karte jaunam piedzīvojumam

Pozitīvas emocijas iespējams gūt, izkāpjot no savas komforta zonas un piedzīvojot ko jaunu. Veids, kā to panākt, ir ceļojot. Tas attīsta raksturu un iemāca daudz ko jaunu. Tāpēc ceļojums ir laba dāvana ikvienam dažādos vecumos. Nekad nav par vēlu atklāt ko jaunu. Ceļojuma aģentūras dāvanu karte atvieglos ceļojumu un būs laba dāvana draugam svētkos.

Daudzas ceļojumu aģentūras piedāvā sekojošus pakalpojumus – izstrādāt individuālos un grupas braucienus; ekskluzīvas tūres; aviobiļešu un viesnīcu rezervēšanu; noformēt ceļojuma apdrošināšanu un vīzas; ceļojumu nometnes bērniem un jauniešiem; atveseļošanās tūres un SPA; gidu un grupu vadītāju kursus, kā arī apvienot ceļošanu ar darbu ārzemēs. Viss, kas nepieciešams.

Ja nepieciešamas ceļojuma galamērķa idejas, tad Swarovski ražotne ir vieta, kas noteikti jāapskata. 

  • Ūdens pudele labai veselībai

Katru dienu ir jāatceras uzņemt savam organismam atbilstošu ūdens daudzumu. Esot aizņemtam, ne vienmēr par to atceramies. Ja meklē dāvanu kādam, kam noderētu ikdienā atgādinājums biežāk padzerties, tad laba un stilīga ūdens pudele ir laba izvēle. Tā ir īpaši laba dāvana vīrietim, kas nodarbojas ar sportu un ikdienā daudz kustās.

Interneta veikals Ūdens Pudele ir vieta, kur atrodamas labākās ūdens pudeles sportam un ikdienai. Tajā apkopotas tiešam kvalitatīvas un drošas ūdens pudeles dažādiem notikumiem un situācijām.

Šobrīd norit kampaņa #SavaPudele, kas aicina ņemt līdzi savu ūdens pudeli un glābt dabu no plastmasas atkritumiem. Turklāt sava ūdens pudele noder ne vien ikdienā, bet arī atpūšoties pie dabas, ejot pastaigās un pārgājienos. Tad īpaši noderīga varētu būt termokrūze. Silta kafija vai tēja aukstā ziemā ir labākais, ko paņemt līdzi piedzīvojumos.

  • Sporta pulkstenis hobijam

Ja dāvanas saņēmējs nodarbojas ar sportu, tad labākā dāvana viņam ir kaut kas sava hobija attīstīšanai. Populārs mūsdienu tehnoloģijas gadžets, ko izmanto sportisti un atlēti, ir sporta pulkstenis. Piemēram, Garmin pulkstenis ir nodrošināts ar visām nepieciešamajām funkcijām, kas ļauj droši nodarboties ar sportu. Tajā iespējams ielikt arī visas aplikācijas, kas palīdzēt kontrolēt un uzraudzīt progresu.

Šī ir ekskluzīva dāvana īpašam cilvēkam, kas to noteikti novērtēs. Turklāt musdienu sporta pulksteņi ir veidoti gaumīgi un eleganti. Pēc izskata nemaz nevar pateikt, ka tie ir paredzēti sportistiem. Tāpēc tas vienlaikus ir arī skaists un stilīgs aksesuārs, ko valkāt katru dienu.

Pulksteni iespējams savienot arī ar maksājuma karti, tādā veidā nodrošinot ērtu un ātru pirkumu apmaksāšanu. Labs veids, kā droši norēķināties internetā, ir Revolut karte. Tai ir daudzas pozitīvas īpašības, kas ievērojami atvieglo maksājumu veikšanu.

  • Mirdzoša rokassprādze ar personalizētu gravējumu

Skaista dāvana sievietei varētu būt kāda īpaša rotaslieta. Lai arī mirdzošas rotaslietas patīk katrai sievietei, mēs apkopojām oriģinālas dāvanu idejas. Tāpēc laba un oriģināla rotaslietas ideja  mammai, māsai vai sievai, ir mirdzoša rokassprādze ar gravējumu. Tā ir dāvana, ko saņemt ir patīkami jebkuros svētkos un situācijā. 

Tieši gravējums ļaus sievietei sajusties īpaši mīlētai un lolotai. Tas dāvanu padara par oriģinālu – tādu, kas nevienam citam nebūs. Iegravētais medaljons rotai piešķir īpašu emocionālu vērtību, jo uz tā iespējams iegravēt dāvanas saņēmējas vārdu vai iniciāli, vai kādu īpašu skaitli. 

Rakstā Akmeņu apraksti iespējams aplūkot dažādos Swarovski kristālu veidus un krāsas – un to nozīmi. Tiek uzskatīts, ka katrs akmenis spēj izstarot pozitīvu enerģiju, kas cilvēkam tobrīd ir visvairāk nepieciešama. Starp Swarovski dabīgajiem akmeņiem atradīsi harmoniju, gudrību, izturību u.c. vērtības.

  • Šašlika piegāde līdz pat mājām

Oriģināla dāvanas ideja draugam vai radiniekam ir šašlika piegāde uz mājām ar Gaļas Piegāde Jums. Tas ir pašmāju uzņēmums, kas piegādā svaigu liellopa gaļu, cūkgaļu, žāvējumus, desas un cīsiņus. Viss, kas nepieciešams veiksmīgai grilsezonai.

Gaļas piegāde līdz mājām ir lieliska dāvana, ar ko pārsteigt kādu citu. Tādā veidā nebūs pašam jāizvēlas produkcija, bet šo izvēli izdosies atstāt dāvanas saņēmēja paša ziņā. Dāvanu karte galaspiegadejums.lv ir laba dāvana svētkos jebkuram gardēdim vai gatavošanas entuziastam. Dāvanas saņēmējs pats varēs izvēlēties gardumus, ko vēlāk likt lietā savā virtuvē un cienāt draugus un ģimeni.

Šīs un citas noderīgas dāvanas apskati kategorijā Oriģinālas dāvanas.

  • Labas bluetooth bezvadu austiņas

Mūsdienās ar vien populārāki paliek bezvadu risinājumi – datorpeles, lādētāji, tumbiņas un austiņas. Lieki vadi sagāda diskomfortu, jo nav tik vienkārši paņemt ierīces līdzi un baudīt tās kustībā. 

Īstam tehnoloģiju entuziastam lieliski piemērota dāvana svētkos varētu būt, piemēram, bezvadu Bluetooth austiņas. Tās ir īpaši piemērotas sportam un nodrošina ērtu mūzikas klausīšanos arī esot kustībā. Tā kā šī ir vēl viena laba un oriģināla dāvanas ideja sportistam.
Lai izdodas atrast lieliskas dāvanas un pārsteigt savējos svētkos!

Autors: Abra Kadabra

Lai dzīvo Abra Kadabra!