Jaungada balle VEF kultūras pilī

Pēc renovācijas šis ir viens no lielākajiem un gaidītākajiem pasākumiem. Lasi, ko par pasākumu raksta Biļešu paradīze!

Vakara vadītājs: Valters Krauze

Kad jūs satikt eleganci un vienkāršību, kas nāk ar slepenību, kas ir pilna ar gaidīšanas un ilgu neveiksmīgu izjūtu …

Šogad ekskluzīvas un elegantas jaungada svinības organizē nesen atvērtajā VEF kultūras namā – pievilcīgā izklaides programmā un svinībās piecās zālēs ar brīnišķīgu mūziku, gardiem ēdieniem, labām uzkodām un dzērieniem. Puses viesiem būs iespēja iegūt un atsvaidzināt zināšanas par īpaši izpētīto vīna pasauli, satikt pasaules slaveno burvju un kādu elegantu dziedātāju, kurš pat bez pieskaršanās var uzņemt mirkli, kas saglabā pasakainu pēcgaršu garu laiks …

Rūpēties par sevi, piedzīvot neaizmirstamas sajūtas un vispirms ierasties Ņujorkā jaunizveidotajā VEF kultūras namā!

Vakara programmā:

Group Menuet koncerts
Atis Ievins un klinšu brāļi
Viktorīna (kaislības spēles)
Jaungada Mystery of Night
Ekskluzīva izsole
Bārmeņu demonstrācijas
Šefpavārs
Vairāku fotoattēlu stūri
Viegla bohēmas atmosfēra
Lieliska vakara pārsteiguma balvas loterija
“LV100” monētu kalšana
Live dejas ar dzīvo mūziku
Pievilcīgi kandidāti, pārsteidzošās balvas, vērtīgas loterijas līdz pat vakarā kulminācijai – Jaungada vakars un laipni gaidīti!

Šīs Jaunā gada vakara svinības būs īpašas, jo mēs visi kopā sagaidīsim Latvijas simtgadei un leģendāro grupu “Menuets” 50. gadadienu, kas ir un būs un būs. Gadu gaitā vairākas paaudzes ir iemīlējušās ar viņiem.

 

Tajā laikā, kad mēs lasījāmies starp rindām un elpot tikai elpot, viņi varētu simbolizēt pievilcību. Kalniņa dziesma, latviešu valoda, mūziķu šarmu un MENUET mīļais izpildījums ir vērts pielūgt, un gandrīz katrs izpildījums pārvēršas par bīstamu izpausmi. Tās ir mūsu kultūrā parādība, un, ņemot vērā Latvijas gadsimtus un Menuetes piecdesmit, gan lielie, gan mazie, tiek laipni lūgti pārliecināties par to atkal. Vēl viena ļaundabīga jauniešu nostalģija, otra – līdz mūsdienu realitātei, bet otrs gaida MENUETA atklājumu brīnumu

 

Betlēmes var uzskatīt par viņu iedvesmas avotu. Par paroli – Imants Kalniņš. Viņa “Dziesma, lai sāktu ar”, ir mūžīgi kļuvusi par “Menueta” neoficiālo himnu, kas ir ikdienišķs, lai klausītos un dziedētu kopā stāvot. Menetė uzstājas ar tādām slavenām dziesmām kā “Dzeguzes balss”, “Alvas karavīri”, “Es esmu bagāts”, “Četri baltie krekli”, “Viņi danco vienu vasaru”, “Bimini”, “Too sniega”, “Kamēr Saule joprojām negrib “, utt.

Pēc pusnakts visiem viesiem būs īpašs un ļoti “enerģisks” pārsteigums! Gaidīt jauno gadu kā nekad agrāk un būt laimīgam!

Apģērba kods: vakarkleita, uzvalks

Piebraucot pasākuma dienā, biļešu cenas var paaugstināties! Mēs aicinām Jūs savlaicīgi iegādāties un rezervēt biļetes, vietu skaits ir ierobežots!

 

Biļetes vari iegādāties šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/58456

 

 

Autors: Abra Kadabra

Lai dzīvo Abra Kadabra!