Kam paredzēti Aprekins.lv piedāvātie kalkulatori?

Viena no jaunakajām aktualitātēm, kas paredzēta dažāda vecuma un dzimuma cilvēkiem, ļaujot visiem iegūt vēlamo informāciju, ir kalkulatori, ar kuru palīdzību iespējams gan aprēķināt algu, gan izvēlēties izdevīgāko OCTA piedāvājumu un elektrības sniedzēju. Viens no jaunumiem, kas piedāvā plašu šāda veida kalkulatoru skaitu, ir Aprekins.lv! Ja līdz šim neesi bijis lietas kursā un nezini, kas šie ir par kalkulatoriem un kādos brīžos tie var būt noderīgi tieši Tev, turpini lasīt un iepazīsties ar piedāvājumu!

Aprekins.lv piedāvā divdesmit piecus dažādus kalkulatorus internetā, tiem rodot vairāk nekā 100 pielietojumu veidus, kas ir vērā ņemams skaitlis. Kā uzzināt informāciju, apmeklējot mājaslapu?

Aprekins.lv – ienāc un uzzini, kā izmantot kalkulatorus!

Ja Tev šķiet, ka šādu kalkulatoru izmantošana ir grūta, tad Tu maldies! Tas ir pavisam vienkārši! Lai tos lietotu, Tev nepieciešams:

 1. apmeklēt Aprekins.lv mājaslapu un izvēlēties sadaļu un kalkulatoru, kurš varētu sniegt Tev nepieciešamo informāciju;
 2. izvēlētajā kalkulatorā ievietot nepieciešamo informāciju, kas, protams, nebūs Tavi personīgie dati, bet, piemēram, darba stāžs, alga vai citi rādītāji, kas neidentificēs Tevi kā konkrētu personu;
 3. nolasīt aprēķinus, ko piedāvājis kalkulators. Ja kādi no datiem šķiet maldīgi, pārbaudi, vai esi norādījis patiesu informāciju.

Tā kā kalkulatori darbojas pēc noteiktiem rādītājiem, tajos nav iespējamas kļūdas, un informācija ir ticama. Taču kas ir šīs jomas, kuru informācijas aprēķināšanai radīti kalkulatori? Par to lasi un uzzini raksta turpinājumā!

Kādi kalkulatori pieejami mājaslapā?

Kalkulatoru dažādība ļauj tiem būt piemērotiem lielam patērētāju skaitam, jo aptver dažādas sabiedrības grupas – gan sievietes un vīriešus, gan nodarbinātas vai nenodarbinātas personas, gan cilvēkus darbspējas vecumā, gan pēc tā. Lai kalkulatorus būtu iespējams atrast, tie iedalīti kategorijās:

 • darbs un pabalsti – iekļauts darba algas kalkulators, informācija par pabalstu saņemšanu u.c.;
 • kredīti un līzings – iekļauti kalkulatori, kas saistīti ar dažāda veida kredītiem, piemēram, hipotekāro kredītu, un līzingiem – auto līzings;
 • finanses un nodokļi – pieci kalkulatori, saistīti ar nodokļu aprēķināšanu un to atmaksu;
 • Citi – piemēroti gan sievietēm, gan vīriešiem, saistīti ar tehniskām lietām, sievietēm svarīgiem jautājumiem un ikdienišķu informāciju.

Būtiski, ka šajās sadaļās pieejama plaša informācija. Kāda tā ir?

Ienāc un uzzini svarīgu informāciju!

Katrā no kalkulatoru sadaļām iespējams atrast salīdzinoši plašu informāciju par kādu no tēmām. Tajās tiek publicēti:

 • kalkulatori. Katrs no tiem veidots pēc citas formulas, tajos jāievada dažādi dati, kas ļauj aprēķināt meklētos datus;
 • informācija par sadaļu. Piemēram, ja esi apmeklējis sadaļu “Algas kalkulators”, tajā atradīsi informāciju par to, kas ir algas kalkulators un kādas izmaiņas to skārušas šajā gadā;
 • atbildes uz jautājumiem. Svarīgi, ka cilvēks, ienākot sadaļā, var atrast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, tāpēc katrā no kalkulatoriem publicētas arī atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas skar konkrēto jomu.

Bet kādas ir situācijas, kurās izvēlēties šādus kalkulatorus? Par to lasi raksta noslēgumā!

Tā kā jomu klāsts ir plašs, arī pielietojuma gadījumu skaits ir ievērojams. Šie kalkulatori ir piemēroti dažādās situācijās, piemēram, ja:

 1. nesaproti, kā veidojas Tava alga, cik lieli in nodokļi, kā saņemt nodokļu atmaksu;
 2. dzīvē radušies neparedzēti apstākļi, piemēram, iestājusies grūtniecība vai piemeklējusi slimība;
 3. esi darba devējs vai ņēmējs, un gribi saprast, cik lielu naudas summu ik mēnesi nepieciešams tērēt katram darbiniekam u.c.

Ienāc Aprekins.lv jau šodien, izvēlies sev nepieciešamo kalkulatoru un noskaidro informāciju, kuru citādāk, iespējams, iegūt būtu sarežģīti!

Autors: Abra Kadabra

Lai dzīvo Abra Kadabra!