Patēriņa kredīti – kad tie var noderēt?

Tuvojoties Latvijas simtgadei, nereti piezogas svētku sajūta, liekot justies īpašam, jo katrs latvietis taču veido daļu no Latvijas. Vai esi apsvēris ideju šajos vai kādos citos svētkos iepriecināt sevi un mīļotos cilvēkus ar grandiozām dāvanām, bet ar esošajiem līdzekļiem nepietiek, lai šos plānus īstenotu? Tieši šādiem un dažādiem neparedzētiem mērķiem ir piemēroti patēriņa kredīti, kas ļauj iegūt trūkstošos līdzekļus dažādu preču iegādei. Kas ir patēriņa kredīti, kad tos izvēlēties un kā iegūt naudu? Par visu lasi raksta turpinājumā!

Ilgtermiņāā iegūstamie aizdevumi ir dažādi, un viens no pieprasītākajiem ir patēriņa kredīts privātpersonām. Nedrīkst aizmirst, ka īstermiņa aizņēmumi jāuztver tikpat nopietni kā ilgtermiņa, liekot apzināties sekas vēl pirms aizņēmuma kārtošanas.

Kas ir patēriņa kredīti?

Vai zināji, ka patēriņa kredīts bez ķīlas ir iespējams teju ikvienam? Tieši šī iemesla dēļ tas dēvējams par ilgtermiņa aizdevumu, kuru iegūt vari tad, ja uzreiz zini mērķi, kam šo naudu vēlies tērēt. Kādi ir galvenie iemesli, kāpēc tiek saņemti patēriņa kredīti?

Mērķi un sapņi – kad tiek piešķirti patēriņa kredīti?

Patēriņa kredīts internetā tiek piešķirts dažādu mērķu un sapņu piepildīšanai. Galvenokārt, lai:

 • nopirktu sadzīves tehniku, kas neparedzēti pārstājusi darboties;
 • veiktu neplānotu tēriņu apmaksu, piemēram, dodoties vizītē pie ārsta vai veicot remontdarbus;
 • dotos sen plānotā vai pavisam spontānā atpūtā gan Latvijā, gan citur Eiropā;
 • investētu sava uzņēmuma vai sevis paša attīstībā, pilnveidotu kaut ko, kas vēlāk dzīvē varētu palīdzēt sasniegt augstus mērķus u.c.

Nereti patēriņa kredītus cilvēki izvēlas saņemt, jo nepieciešams iegādāties auto, un ar esošajiem līdzekļiem ir par maz. Patēriņa kredīti ir atšķirīgi no citiem aizdevumiem to izdevīgo noteikumu dēļ. Kādi ir šie nosacījumi, kas jāatceras katram, kurš vēlas saņemt patēriņa kredītu?

Noteikumi patēriņa kredīta iegūšanai

Teju ikviens iedzīvotājs patēriņa kredītus iegūt, diemžēl, nevarēs. Lai to iegūtu, nepieciešams atbilst aizdevēju prasībām, kas nozīmē, ka:

 1. jāiekļaujas aizdevēja noteiktajā vecumā. Nevar iegūt aizņēmumu, ja klients ir jaunāks par 18 gadiem un pārsniedz 70 gadu slieksni (ar izņēmumiem);
 2. jābūt regulāriem ienākumiem ik mēnesi. Piešķirot aizdevumu, tā summu noteiks klienta ikmēneša ienākumu skaits. Ja aizdevējs neuzskatīs, ka ar esošo mēnešalgu ispējams atdot paredzēto aizņēmumu nepieciešamajā laika posmā, jābūt saprotošam un jāpieņem zemāka aizņēmuma summa;
 3. nepieciešams būt Latvijas Republikas pilsonim, kā arī jāpiekrīt norādīt aizdevējam personas datus, bez kuriem nav iespējams noslēgt līgumu.

Lai laicīgi novērstu risku, kas varētu rasties, atmaksājot kredītu, aizdevēji rūpīgi izvērtē, kurš aizņēmuma veicējs ir atbilstošs, bet kurš nē. Taču neuztraucies, ja iepriekš dažādu apstākļu dēļ gadījies izveidot ne tik skaistu kredītvēsturi. Patēriņa kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir ikdiena, taču, ja Tu spēsi iekļauties pārējos kritērijos, aizdevējs, visticamāk, atbalstīs Tavu pieprasījumu pēc kredīta nokārtošanas. Bet kādi soļi veicami, lai saņemtu patēriņa kredītu?

Solis pa solim, lai iegūtu aizņēmumu!

Vienkāršība un ērtums, iegūstot šādā veidā naudu, ir padarījis ātros aizņēmumus tik populārus. Ja neesi līdz šim saskāries un nezini, kā iegūstami patēriņa kredīti internetā, iepazīsties ar zemāk minētajiem soļiem, kas ļaus veiksmīgi nokļūt līdz savam patēriņa kredītam! 

 1. Atrodi aizdevēju. Internetā ir aprakstīti dažādi aizdevēji, kuru piedāvājumā ir gan patēriņu kredītu saņemšana, gan patēriņu kredītu apvienošana.
 2. Piereģistrējies pie izvēlētā aizdevēja. Kad esi noskaidrojis, kura noteikumi ir salīdzinoši izdevīgākie, reģistrējies pie šī kredītdevēja.
 3. Iesniedz pieteikumu. Tajā nepieciešams norādīt dažādu informāciju – gan vārdu un aizņēmuma summu, gan atdošanas laiku un citus faktus par sevi.
 4. Sagaidi atbildes SMS. Kredītdevējs Tev atbildi sniegs jebkurā gadījumā, pat tad, ja tas netiks piešķirts.

Esi atbildīgs, izvēloties aizņēmumu pie banku un nebanku kreditoriem. Patēriņa kredīti ir nopietns aizdevums, pat, ja tā atdošanu esi paredzējis pāris mēnešu laikā. Pirms aizņemies, izvērtē savas iespējas aizdēvumu atmaksāt!

Publicēts
Kategorizēts kā General

Autors: Abra Kadabra

Lai dzīvo Abra Kadabra!