Patēriņa kredīts un īstā aizdevēja izvēle – ko der atcerēties?

Lendeeno- patēriņa kredīts

Situācijās, kad nepieciešami nelieli līdzekļi kādas ieceres realizēšanai, cilvēki nereti vēršas pēc palīdzības pie tuviniekiem, bet kā rīkoties, ja vēlies piepildīt lielākus mērķus, kas prasa vairāk līdzekļu? Kā viens no palīgiem šādās situācijās var būt patēriņa kredīts, kas ļauj realizēt plānoto. Kā īstermiņa, tā arī ilgtermiņa aizdevumiem, pie kuriem pieskaitāms arī patēriņa kredīts, ir ar saviem izsniegšanas noteikumiem. Kādi ir šie noteikumi un kā salīdzināt aizdevēju piedāvājumu? Lasi un uzzini raksta turpinājumā!

Patēriņa kredīti ir bieži izmantoti, kā rezultātā ir pieaudzis šāda kredīta izsniedzēju skaits. Katram no kredītdevējiem ir savi izsniegšanas noteikumi. Kā ātri un vienkārši iepazīties ar piedāvājumu? Izmantojot Lendeeno.com piedāvāto risinājumu – kredītu salīdzināšanu!

Patēriņa kredīts – kas to raksturo?

Patēriņa kredītam ir savi noteikumi. Lai arī ir nianses, kas atšķiras katram kredītdevējam, lielākoties to raksturo konkrētas pazīmes:

  1. salīdzinoši lielāka aizņēmuma summa un garāks atmaksas periods. Patēriņa kredīti var sasniegt pat 15 000 eiro lielu aizdevuma summu, un atmaksas termiņš ir ilgāks nekā īstermiņa aizdevumiem, sasniedzot pat sešus, septiņus gadus;
  2. kredītvēsture, protams, ir svarīgs faktors. Pastāv arī patēriņa kredīts ar sabojātu kredītvēsturi, bet arī tad jārēķinās, ka aizdevējs izvērtēs, vai un cik lielu summu Tev izsniegt, ņemot vērā iepriekšējo kredītvēsturi un to, kā iepriekšējos aizņēmumus esi atmaksājis;
  3. nepieciešams norādīt galvotāju, lai saņemtu šādu kredītu. Lai arī dažu kredītdevēju piedāvājumā ir patēriņa kredīts bez galvotāja, ar to lielākoties, saņemot ilgtermiņa aizdevumus, ir jārēķinās, jo kredīta izsniedzējs grib nodrošināties gadījumā, ja Tu saņemto kredītu nespēsi atdot laicīgi.

Noteikti vērā jāņem dažādi citi noteikumi, bet ar tiem labāk iepazīties, salīdzinot kredītdevēju piedāvājumus. Kā to darīt? Ar salīdzināšanas rīkiem, kas sevī apkopo informāciju par vairākiem kredītdevējiem. Raksta turpinājumā uzzini, kā šādus rīkus izmantot un kāpēc tā izmantošana ir pat ieteicama!


wallet with money

Kāpēc salīdzināt kredītdevējus?

Pavisam vienkārši – kredītdevējus pirms līguma slēgšanas ir jāsalīdzina, jo tādējādi iespējams iepazīties ar plašāku piedāvājumu skaitu, kas ļauj izvēlēties tādu kredītdevēju, kura piedāvājums ir piemērotākais, izvērtējot kredīta procentu likmi un izsniegšanas noteikumus. 

Izdevīgs patēriņa kredīts ir jāatrod, un to ieteicams darīt, salīdzinot kredītdevēju piedāvājumu vienkopus, piemēram, mājaslapā Lendeeno.com, jo tas ir:

  • ātri – nepieciešams tikai ievadīt datus un salīdzināt, tādējādi ietaupot laiku, ko veltītu, lai ar katra aizdevēja piedāvājumu iepazītos atsevišķi, apmeklējot katra mājaslapu vai dodoties pie aizdevēja uz vietas;
  • vienkārši – nav nepieciešams reģistrēties vai gaidīt rindās, salīdzināšanu var veikt no jebkuras pasaules vietas, ja vien tur pieejams internets un viedierīce.

Tādējādi varēsi salīdzināt katra izdevēja priekšrocības un tieši pretēji – trūkumus. Bet kā lai salīdzina? Lasi raksta noslēgumā!

Salīdzini pats!

Lai salīdzinātu kredītdevējus, nepieciešamas vien pāris minūtes laika. Tev nepieciešams:

  1. atvērt Lendeeno.com mājaslapu;
  2. salīdzināšanas rīkā atzīmēt vēlamo aizņēmuma summu, atmaksas laiku un atzīmēt, ja vēlies saņemt patēriņa kredītu ar sliktu kredītvēsturi, bez galvotāja, no 20 gadu vecuma u.c.;
  3. iepazīties ar piedāvātajiem rezultātiem, tostarp redzēt arī klientu atsauksmes par konkrēto aizdevēju.

Esi atbildīgs un gudrs, salīdzinot aizdevējus! Patēriņa kredīts ir liela apmēra kredīts, un ir svarīgi izvēlēties kredītdevēju ar izdevīgākajiem noteikumiem, tāpēc ienāc Lendeeno.com un salīdzini kredītdevējus arī Tu, to darot pilnīgi bez maksas!

Publicēts
Kategorizēts kā General

Autors: Abra Kadabra

Lai dzīvo Abra Kadabra!