Bērnu dzimšanas dienas uzkodas

Dzimšanas dienas vienmēr ir īpašas, un šajā dienā jubilāram ir jājūtas labi. Tiek saaicināti draugi, un kopīgi tiek nosvinēta ballīte. Katra dzimšanas diena noteikti iespiedīsies bērnam atmiņā ar ko citu, bet galvenais, lai visiem būtu jautri. Tomēr vecākiem ir jāizplāno šī diena, tādēļ tas var sagādāt galvassāpes, it īpaši, ja jāizvēlas ēdienkarte. Jūs vēlaties izveidot kaut ko tādu, kas patiks bērniem, bet jūs arī vēlaties kontrolēt izdevumus, vienlaikus pasniedzot kaut ko veselīgu.

Vēl noteikti vajadzētu padomāt par plastmasa šķīvjiem, lai bērniem kuri mēdz būt ļoti aktīvi, kas nesaplīst. Citādi ballītes laikā būs jāveic tīrīšanas darbi, lai neviens nesagrieztos ar stikliem,

Padomi veiksmīgai ballītei
Kad jūs rīkojat dzimšanas dienas svinības, jums vajadzētu izvēlēties pārtikas produktus, kurus bērni tagad var atpazīt. Turklāt neaizmirsīsim, ka daudzi bērni ir izvēlīgi ēdieni, tāpēc, ja jūs gatavojat kaut ko jaunu, daudzi no viņiem, iespējams, nevēlas to izmēģināt. Viena lieta, ko nevarat noiet greizi, ir daudz sviestmaižu un cita veida pārtikas pirkstu pagatavošanai.

Izmantojot ballīšu tēmu, pārtikas krāsvielas, formas, salvetes un kēksiņu ietinējus, bērni izbaudīs katru kumosu.

Jums nevajadzētu aizmirst pārbaudīt, vai kādam no viesiem nav pārtikas alerģijas, un izvairīties no ēdiena, kas varētu izraisīt problēmas, lai ikviens varētu izklaidēties. Vislabāk ir vispār izvairīties no alerģijas izraisošiem pārtikas produktiem, jo ​​daži bērni, kuriem, iespējams, nav atļauts lietot šādus pārtikas produktus, var justies negodīgi.

Mēģiniet uzzināt, kādu ēdienu dod priekšroku jūsu mazie viesi. Lai to padarītu mazliet vieglāku, mēs esam sagatavojuši dažas idejas par to, ko jūs varat sagatavot sava nākamā bērna dzimšanas dienas svinībām. Izveidojiet nākamo ballīti, kurā ikviens rīkos brīnišķīgu pieredzi, izmantojot šādas desmit idejas bērnu dzimšanas dienas svinību uzkodām.

  1. Mini picas: izvēlieties savu piedevu
    Visiem patīk pica, tāpēc mini picu rīkošana ir droša likme uz jebkura bērna dzimšanas dienas svinībām. Bērni var viegli rīkoties ar mazāku picu izmēru. Tas, kas padara mini picas par lielisku izvēli, ir dažādas piedevas, kuras varat izmantot.

Padariet mini picas par lielisku pieredzi, ļaujot bērniem izvēlēties vēlamās piedevas. Ja jums ir pietiekami daudz vietas, varat arī ļaut bērniem pašiem pagatavot picas, izmantojot uzpildes joslu ar maiņas maiņu. Pārliecinieties, ka jums ir visas populārākās piedevas, piemēram, siers, pepperoni, šķiņķis, mocarella, bet piedāvājiet arī dažas alternatīvas piedevas, piemēram, ananāsus, ķiršu tomātus vai pat tunci.

Tā kā virskārtas būs vislielākais darbs, padariet lietas mazliet vieglākas, pērkot gatavu mini-picas mīklu, dažas picas pannas, silikona mīklas otas, mazus plastmasas traukus tomātu mērcei un dažādas piedevas. Ļaujiet bērniem krāsot picu ar otu un pievienot piedevas atbilstoši viņu sirds vēlmēm. Ievietojiet mini picas krāsnī vismaz 15 līdz 20 minūtes. Kamēr jūs gaidāt picas, baudiet jautru un ātru aktivitāti, lai piesaistītu bērnu uzmanību.

  1. Taco bārs
    Daudzi bērni mīl tako, un daudziem no viņiem visvairāk patīk izaicinājums izveidot savus tako. Padariet nākamo bērnu ballīti īpašu, rīkojot tako bāru saviem mazajiem viesiem. Izveidojiet visu nepieciešamo sastāvdaļu sarakstu, lai pagatavotu nevainojamus tako.
  1. Veggie Platters
    Aplams uzskats, ka bērni neēd dārzeņus. Lai gan bērni mēdz būt diezgan izvēlīgi ēdāji, bet galvenais ir skaisti ēdienu pasniegt, tas uzreiz pievērsīs bērnu uzmanību. Tas ir pavisam vienkārši ir tikai jasagriez dārzeņi interesantās formās.

Autors: Abra Kadabra

Lai dzīvo Abra Kadabra!