Kā ietaupīt, rīkojot bērna dzimšanas dienu?

Kā ietaupīt dzimšanas dienā

Kad mūsu dēls bija bērns, mans vīrs un es saviem dzimšanas dienas svinībām glabāja vienkāršu un mazu taustiņu, ierobežojot viesu sarakstu tikai ģimenei. Mēs sapratu, ka, tā kā mūsu dēls nebija pietiekami vecs, lai uzzinātu atšķirību, nebija nepieciešams pavadīt nelielu likteni uz ballīti, kuru viņš pat neatceros. Tomēr viņa trešā dzimšanas diena radīja lielāku izaicinājumu, jo līdz tam viņš sasniedza vecumu, kurā viņš tika uzaicināts uz rotaļlietu dzimšanas dienas svinībām. Mēs sapratām, ka mūsu minimālisma ģimenes sapulces varētu būt pārāk ekskluzīvas un nevarēja salīdzināt ar dažiem sarežģītākiem dzimšanas dienas ekstravaganci, kurus viņš bija apmeklējis.

Ar tik daudziem vecākiem, kas šodienas izstaro savus bērnus par dārgām, populārākajām dzimšanas dienas svinībām, pārējiem mums var būt grūti sekot līdzi. Esmu redzējis, ka cilvēki izīrē izklaidētos restorānus un banketu zāles, lai svinētu savus bērnus, kuri to pārvērtu. Nesenajā četrgadīgo āra bashā vecāki pārveidoja savu pagalmu par atrakciju parku, kurā ietilpst braucieni ar izbraucieniem, bouncy castle, kokvilnas konfekšu mašīna un popkornu veidotājs. Pat nelielās trīs gadu vecās ballītes, kuras mēs pagājušajā gadā apmeklēja vietējās bērnu zirgu sporta nodarbībās un aktivitāšu centros, izmaksāja vecākiem par vairāk nekā 500 dolāriem tikai divu stundu izklaidei.

Ja liela, aktivizēta partija vienkārši nav jūsu budžetā , tad neuztraucieties. Jūs joprojām varat mest jautru, pasakainu bash, netērējot laimi.

Telpas izīrēšana pusei

Daudzi vecāki izvēlas īrēt telpas, nevis uzņemt dzimšanas dienas svinības viņu mājās. Ja jūs iznomāt vietu, kurā ir aktivitāte, jums nav jāuztraucas par iestatīšanu, tīrīšanu vai izklaides nodrošināšanu saviem viesiem. Tomēr jūs maksājat ievērojami lielāku naudu par priekšrocību, ka jūsu ballīte tiks izmesta pie ārpuses.

Kur tu tērē

Ja jūsu mājas atrodas mazā pusē vai ja tā izkārtojums neveicina liela skaita bērnu uzņemšanu, jums var likties piespiest izīrēt vietu. Parasti izmantotas nomas vietas, kas piedāvā izklaidi dzimšanas dienas svinībām, ir šādas:

 • Kiddie sporta zāles . Tādi ķēdes kā The Little Gym , My Gym un Gymboree piedāvā dažādas puse paketes, kuru izmaksas ir no $ 400 līdz $ 600 divu stundu pusei.
 • Dejas un cīņas mākslas studijas . Deju un cīņas mākslas studijas parasti maksā no $ 300 līdz $ 500 par divu stundu ballīti, un izmaksas atkarīgas no atrašanās vietas.
 • Mākslas un amatniecības centri . Populāras iespējas ietver krūmu apgleznošanu un keramikas izstrādājumus, kur katram apmeklētājam atkarībā no reģiona un aktivitātes ir likmes, sākot no $ 15 līdz $ 35.
 • Zooloģiskie dārzi, akvāriji un muzeji . Puses paketes atšķiras atkarībā no reģiona un vecuma grupas, un tās var maksāt tikai 300 ASV dolāru apmērā vai vairāk par 1000 ASV dolāriem.
 • Bērnu izklaides centri . Izklaides centri, piemēram, slavenā Chuck E. Cheese ķēde, piedāvā dažādus iepakojumus, parasti maksa no $ 15 līdz vairāk nekā $ 30 bērnam atkarībā no atrašanās vietas.

Dažās nomas vietās netiek piedāvātas izklaides tiem, kas tos izmanto dzimšanas dienas svinībām:

 • Puse istabas . Parasti var iznomāt istabu jūsu vietējā atpūtas centrā vai dievkalpojuma vietā, kur jūs varat maksāt maksu no $ 100 līdz $ 300, lai izmantotu telpu, bet jums ir jāiesniedz savs izklaides un ēdiens.
 • Pizza Parlors . Daudzi picu saloniņi piedāvā partijas iepakojumus, kuros ir iekļauta pārtika, un tarifi parasti sākas no 8 USD par katru viesu.
 • Saldējuma veikali . Saldējuma veikalu ballītēs parasti tiek piedāvāti brīvais sundae stieņi, un vidējai vākšanai maksā no $ 200 līdz $ 400.

Kā ietaupīt

Ja atstāj vietu, viens no labākajiem veidiem, kā ietaupīt naudu jūsu bērna dzimšanas dienas svinībām, ir uzņemt to mājās vai tavā pagalmā. Tādējādi jūs varat ietaupīt jebkur no $ 100 līdz $ 300.

Protams, negatīvie ir tas, ka mest pusei, kas vēlas atgriezties mājās, ir jādara vairāk par darbu. Jūs esat atbildīgs par iestatīšanu, tīrīšanu un visu pārtiku un izklaidi. No otras puses, jums ir vislabākā situācija, lai minimizētu jūsu izmaksas, vienlaikus paplašinot savus dolārus, lai koncentrētos uz jūsu bērna pusi, kas jums ir vissvarīgākie.

Ja ideja par tīrīšanu pēc duci vai vairāk bērnu ir pietiekama, lai jūs reibtu, ņemiet vērā, ka jūs varētu izpētīt zemo izmaksu istabu pakalpojumus un rezervēt vienreizēju tīrīšanu. Daži ēdnīcas pakalpojumi piedāvā jaunus klienta piedāvājumus, un, ja jūs nepārtraucat darījumus, jūs varat rezervēt tīrīšanu pat par 40 ASV dolāriem vai 50 ASV dolāriem, kas joprojām ir ievērojami lētāk nekā ārējās telpas iznomāšana.

Kopējās mājas izmantošanas izmaksas: $ 0 (no $ 50 līdz $ 100, ja izmantojat tīrīšanas pakalpojumu).

 

Dzimšanas dienas izklaide

Kur tu tērē

Ja jūsu izīrētā telpa neietver aktivitāti vai izklaidi, jums ir jāpiedāvā saviem viesiem kaut ko citu, nevis sēdēt un ēst. Parasti vecākiem ir jāuzliek aktieri, kurus viņi var uzģērbt kā viņu bērnu iecienītākās TV, filmas vai krājuma rakstzīmes. Personas var spēlēt skices, vadīt dejas vai vienkārši mijiedarboties ar viesiem.

Iesaistītās izmaksas mainās atkarībā no tā, kur jūs dzīvojat un cik izpildītājus jūs pieņemat darbā. Mans draugs samaksāja 150 $ par stundu trim izpildītājiem, kas saģērbās kā filmas “Saldētas”, dziedošo dziesmu un izrādes skatuves rakstzīmes. Citas populāras izklaides iespējas ir klounas un burvis. Šie izpildītāji maksā no $ 80 līdz vairāk nekā $ 250 par dzimšanas dienas svinības izskatu.

Kā ietaupīt

Jūs varat ietaupīt taisnīgu naudas summu, nodrošinot savu izklaidi. Ja jums ir pavasara, vasaras vai krīzes svinības, izmantojiet laika apstākļus, organizējot vairākus brīvdabas pasākumus saviem viesiem. Jūs varat organizēt jautrības releju sacīkstes, izveidot spēles, piemēram, zvana mestus un velkonis, vai pasakiet saviem viesiem peldkostīmus un ļaut viņiem braukt ar ūdeni. Jūs pat varētu sadalīt savus viesus komandās un piedalīties mini nometņu krāsu karš stila sporta turnīrā. Vislabākais ir tas, ka jūs, iespējams, pametat savu pagrabstāvu vai garāžu, vai aizņemat dažas spēles no draugiem un kaimiņiem, lai jūs praktiski neko nedotu, lai jūsu viesi aizņemtu.

Mans draugs savā laukumā turēja brīvdabas sporta turnīru, lai atzīmētu sava dēla septīto dzimšanas dienu. Viņa iztērēja mazāk par $ 20 par aprīkojumu un balvām, un par diviem vietējiem pusaudžiem maksāja $ 20, lai palīdzētu ar spēlēm, lai viņa varētu koncentrēties uz citiem partijas aspektiem, piemēram, par ēdiena izveidi.

Ja laika apstākļi nav jūsu pusē, un jums ir nepieciešams noturēt ballīti telpās, jums joprojām ir daudz iespējas, kā uzturēt viesus izklaidējušos:

 • Scavenger vai Treasure Hunts . Kamēr jūs vēlaties ļaut bērniem ķērties meklēt starp jūsu dīvāna spilveniem vai zem jūsu gultas, jūs varat izturēties pret viņiem jautri pievilinātājs vai dārgumu medības. Pabeidziet 10 dolārus par jauku balvu, un jūs esat pabeidzis.
 • Amatniecība . Pārbaudiet Pinterest vai līdzīgas vietnes zemo izmaksu amatniecības idejām. Daži no klasiskajiem variantiem ietver attēlu noformēšanu no Popsicle nūjiņām vai katra viesa rotā vienkāršus baltu t-kreklu. Ja jūsu viesi ir nedaudz vecāki un jūs jūtaties drosmīgi, izveidojiet cupcake dekorēšanas bāru un ļaujiet bērniem izstrādāt savus desertus. Varat arī iegādāties krāsainos šokolādes un veidnes un sūtīt viesus mājās ar saldajiem izstrādājumiem. Visas šīs opcijas izmaksas ir zemākas par 50 ASV dolāriem 10-15 bērniem.
 • Filmu skanējums . Tas var šķist vienkārša izeja, bet, ja jūs esat iestrēdzis telpās un ir liela ekrāna TV, jūs varat savākt bērnus un nodot tautas jaunā izlaidumā.
 • Talantu šovs . Kāpēc ne jūsu viesi dara visu darbu? Iegādājieties nelielu balvu uzvarētājam, uzdodiet pāris pieaugušo viesus tiesāt un ļaujiet bērniem izklaidēties sev un viens otram, parādot savus talantus.

Protams, ja jums gadās būt ģimenes loceklis vai tuvs draugs, kurš mēnesī izceļ kā burvis vai izklaidējošs, nekautrējieties piezvanīt par labu. Mana drauga brīvais ansamblis uzstājās viņas dēla pēdējā dzimšanas dienā, un, lai gan viņi parasti nonāk pie smagā metāla, viņi ar prieku pievienoja savām repertuāram bērniem draudzīgas melodijas. Vēl viens draugs bija, ka viņas pusaudža dēls piesaistīja kostīmu un spēlē Spongebob Squarepants daļu viņas četrgadīgā pēdējā bashā.

Kopējās izklaides izmaksas: no $ 10 līdz $ 50

 

Dzimšanas dienas svinības ēdieni

Kur tu tērē

Puse, kas atrodas mājās vai jūsu pagalmā, var maksāt tikpat lielā mērā kā mest vienu ārpus jūsu mājām, jo ​​īpaši, ja jūs pārtraucat tērēt daudz par ēdienu un desertu. Kopējās ēdināšanas izmaksas, kas saistītas ar vietējām pusēm, ir šādas:

 • Picu . Pizza parasti ir lētākais barības pūļa veids, un astoņu šķēļu pīrs parasti maksā no $ 10 līdz $ 15 atkarībā no tā, kur jūs dzīvojat.
 • Subs vai Hero sviestmaizes . Hero un sub platters var maksāt tikai $ 40 vai vairāk nekā $ 100 atkarībā no to lieluma un satura.
 • Dzimšanas kūka . Maizes konditorejas izstrādājumi, lai barotu pūliju, svārstās no 30 dolāriem līdz pat 100 dolāriem atkarībā no izvēlētā veida, bet saldējuma kūkas parasti maksā no 30 USD līdz 60 USD.

Kā ietaupīt

Viens labs veids, kā ietaupīt naudu uz pārtikas, ir izvairīties no ēdienreizes. Starp pārtikas alerģijām un vispārēju bērnu smēķēšanu, bērnu ēdināšana ar istabu, kas ir pilna ar bērniem, ir izaicinoša izredze neatkarīgi no tā, tā vietā, lai pasniegtu ēdienu, mest pusi no plkst. 2:00 līdz 4:00 vai no plkst. 2:30 līdz 4:30 pēcpusdienā, tāpēc nav sagaidāma pusdienas vai vakariņas.

Ja izvēlēsieties maltīti, vislabākais veids, kā samazināt izmaksas, ir pats sagatavoties. Makaronu makaroni un sieri ir vienkārša, bērnam draudzīga maltīte, kas tiek piegādāta bez taras, kuras cena ir no 10 līdz 15 ASV dolāriem, lai veiktu partiju, kas ir pietiekami liela 12 vai vairāk. Ja jūs kopā ar pieaugušajiem uzturat pusi un vēlaties tos pabarot, uzpūtiet kaut ko tādu, piemēram, ceptu ziti, kas arī maksā apmēram 10 līdz 15 dolārus lielai pannai.

Ja jums patiešām nav laika vai enerģijas, lai gatavotu, veiciet kādu pētījumu, lai atrastu lētāko picu veikalu un pavasari piegādei. Lielākajai daļai bērnu ir nepieciešams tikai viens picas šķēle maltītei, it īpaši, ja jūs ēdat kūku un citus labumus. Restorānu kuponi var palīdzēt saglabāt vēl zemākas izmaksas.

Vēl viens lielisks veids, kā ietaupīt naudu pārtikai, ir cept savu kūku. Viss, kas jums nepieciešams, ir pāris kastes veikalā nopirkto kūku maisījumu un dažas cukurniedru no glazūras. Labākā daļa? Varat to noņemt par 10 līdz 15 ASV dolāriem, kas ir tikai daļa no tā, ko maksās maizes ceptuve. Pievienojiet vēl 20 ASV dolārus par partijas skavām, piemēram, mikroshēmām, cepumiem un kliņģerīšiem, kā arī sulu un bezalkoholisko dzērienu izmaksas par 10 ASV dolāriem, un jūsu viesiem var uzskatīt vairāk par viņu labo uzkodu un cukura daudzumu.

Kopējās pārtikas izmaksas: $ 40 līdz $ 80

 

Iekārtas noma dzimšanas dienas svinībām

Kur tu tērē

Mājas pavadīšana dzimšanas dienā var nozīmēt arī naudas izlietojumu iekārtām. Populāras nomas vienības ir šādas:

 • Telts . Telšu noma maksā no 150 līdz vairāk nekā 1000 ASV dolāriem atkarībā no vietas, kas jums ir jāapmaksā.
 • Bouncy Castle . Bouncy castles nodrošina stundas jautrības jauniem bērniem, un parasti maksā $ 20 līdz $ 80 stundā.
 • Pārtikas ražotāji . Šajās dienās jūs varat iznomāt visu, sākot no kokvilnas konfekšu valriekstiem, uz sniega konusa saldētavu ar izmaksām no 80 ASV dolāriem līdz vairāk nekā 500 ASV dolāriem, atkarībā no cilvēku skaita, kas jums ir nepieciešams, lai pabarotu.

Kā ietaupīt

Jūs varat ietaupīt naudu par inventāra nomas maksu, radot radošu un rezerves plānu. Piemēram, ja jūs meklējat uzņemt āra pusi un baidās no lietus, jūs varat ietaupīt naudu par telts nomu, to padarot elastīgu un pārejot pusi telpās nepatīkamu laika apstākļu gadījumā. Tāpat jums nav nepieciešama bouncy castle, ja tā nav jūsu budžetā. Tā vietā atrodiet kādu draugu, kam ir batuts, un lūgt aizņemties viņu aprīkojumu uz dienu.

Visbeidzot, jūs varat izlaist karnevāla stila koncesijas par labu standarta pusdienu uzkodām. Atcerieties, ka, iznomājot pārtikas ražotājus, jums ir jāpieņem darbā vai jāuzaicina cilvēki šīm stacijām. Popkorns var būt jautri paskatīties, bet, ja mikroviļņu krāsnī ievietosiet dažus maisiņus no popkorpiem un karsējiet un sildīsiet, jūsu viesiem vajadzētu būt tikpat apmierināti.

Kopējās aprīkojuma nomas izmaksas: $ 0

 

Dzimšanas dienas sveces

Kur tu tērē

Puse somas palaist gamma no maza maisiņi konfektes, lieliem, overstuffed somas, kas piepildītas ar personalizētu mementos un rotaļlietas. Tādējādi izmaksas ir ārkārtīgi atšķirīgas. Viens no maniem draugiem iztērēja apmēram 5 ASV dolārus par savu meitas dzimšanas dienas sveces somu pop, kurā bija iekļauti daži konfekšu priekšmeti, burbuļi un uzlīmes. Vēl viens draugs nesen iemetja burvju tematisko ballīti par savu dēlu un izsniedza somas, kas bija ielādētas ar mazām rotaļlietām un aksesuāriem, tostarp pielāgotas triks spēļu kārtis. Viņa pavadīja gandrīz 20 ASV dolārus par vienu maisu, un vēlāk atzina, ka viņa, iespējams, ir aizgājusi pār bortu.

Kā ietaupīt

Parasti ir jānosūta katra viesu māja ar pusi, bet no finansiālā viedokļa jūs, iespējams, izšķērdat savu naudu. Ja vien jūs nevēlaties tērēt 10 vai vairāk par partijas somu, jūsu izvēle ir ierobežota ar lētām rotaļlietām un konfektes – lietas, ko daudzi vecāki nevēlas gulēt ap māju.

Izlaižot labiekārtotus maisus, jūs varat ietaupīt labu 5 ASV dolāru līdz 10 ASV dolāriem uz vienu viesi, taču, atsakoties no ārstēšanas, nenozīmē, ka jums ir jānosūta savi viesi mājās ar tukšām rokām. Ja jūsu izklaide ietver kuģi, jūsu viesi var ņemt mājās savus darbus, lai viņu vecāki varētu parādīt vai izrādīties. Ja jūsu viesi ir jaunāki, jūs varat ļaut ikvienam ņemt mājās balonu.

Puse somu kopējās izmaksas: $ 0

 

Dzimšanas dienas rotājumi

Kur tu tērē

Ja jūs iemetat bērna dzimšanas dienas svinības kiddie sporta zālē, studijā, akvārijā vai zooloģiskajā dārzā, dekorācijas var būt vai nu iekļautas, vai nav nepieciešamas. Tomēr, ja jūs iznomājat vietu picu kabinetā vai atpūtas centrā, jūs varētu atradīsit sev aizraujošas tukšas baltas sienas, ja izvēlēsities atteikties no rotājumiem. Tāpat jūs varat justies piespiedu kārtā ieturēt lielu rotājumu, ja izvēlēsities uzņemt kādu ballīti mājās.

Dekorācijas paver dabu no vienkāršiem baloniem un plēvēm līdz pasūtījuma drukātiem baneriem un zīmēm. Šeit ir daži populāri varianti:

 • Mylar rakstzīmju tēmu baloni . Šie liela izmēra baloni maksā no $ 3 līdz $ 10 par gabalu, un vairāki ir nepieciešami, lai palīdzētu istabu aizpildīt.
 • Lateksa baloni . Cietās krāsas lateksa baloni ir lētāks variants, kas maksā apmēram 3 ASV dolārus komplektā no 10 līdz 12 standarta izmēra baloniem.
 • Streamers . Tie ir salīdzinoši lēti, izmaksas ir tikai no $ 2 līdz $ 4 par roll.
 • Baneri un zīmes . Baneri ar klasisko laimīgu dzimšanas dienu maksā no $ 5 līdz $ 10, savukārt pasūtījuma baneri maksā $ 15 līdz $ 50 atkarībā no izmēra un funkcijām.
 • Galda piederumi . Tēmu galdauti, krūzes, salvetes un plāksnes varētu izskatīties jauki, bet pakalpojums astoņām var maksāt no 25 līdz 45 $ atkarībā no stila vai tēmas. Pielāgoti galda piederumi astoņām var maksāt par 50 ASV dolāriem.

Kā ietaupīt

Dekorācijas ir jauki, bet galu galā, jūsu viesi novērtēs kūku un izklaidi vairāk nekā daži interesanti rotājumi. Viss kārtībā, lai vienkāršotu lietas, pieskaroties tādiem pamatiem kā straumētāji un lateksa baloni, kā arī izvairīties no pielāgotām dekorācijām, kas var būt milzīgs budžets. Varat arī izlaist rakstzīmju tēmu galda piederumus un tā vietā iegādāties pamata plastmasas glāzes, salvetes, plāksnes un traukus par 20 ASV dolāriem vai mazāk.

Ja jūsu bērni ir pietiekami veci, jūs varat viņus strādāt, palīdzot viņiem iestatīt. Viņi var baudīt to, un tas var palīdzēt viņiem iekļūt partijas garā.

Kopējās dekorācijas izmaksas: $ 40 vai mazāk

 

Dzimšanas dienas svinības ielūgumi

Kur tu tērē

Uzaicinājumu nosūtīšana visiem jūsu apmeklētājiem var būt dārgi. Pirmkārt, paši maksa par ielūgumiem. Ielūgumi parasti ir iepakojumā no 8 līdz 24, ieskaitot aploksnes, un izmaksas ir no 4 līdz 10 ASV dolāriem. Daži vecāki patīk izmantot pielāgotos ielūgumus, kas var maksāt 3-4 reizes.

Papildus uzaicinājumiem ir arī izdevumi par pastmarkām. No 2015. gada augusta pašreizējā pasta cena ir 0,49 ASV dolāri. Ja jūs izsūtāt 20 ielūgumus, tas ir vēl 10 ASV dolāru tikai, lai izrakstītu vārdu.

Kā ietaupīt

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā samazināt jūsu ballītes izdevumus, ir pilnībā izlaist papīra ielūgumus. Pateicoties tādām vietnēm kā Evite , varat izveidot savu bezmaksas elektronisko uzaicinājumu un ietaupīt apgrūtinājumu apgriešanu. Vietne ļauj jums pastāvīgi pārbaudīt savu viesu sarakstu un nosūtīt atgādinājumus tiem, kas vēl nav atbildējuši.

Ja jūs patiešām esat iestatījis, izsniedzot fiziskus ielūgumus, vietnes, piemēram, Greetings Island, ļauj bez maksas izveidot savus izdrukājamus uzaicinājumus. Tas ir lētāk nekā pērkot ielūgumus, un, ja lielākā daļa jūsu viesu dzīvo tuvu, varat ietaupīt naudu pa pastu, izdalot savus uzaicinājumus, nevis nosūtīt tos pa pastu.

Kopējās ielūgumu izmaksas: $ 0

 

Galīgais vārds

Kaut arī zemo izmaksu dzimšanas dienas svinības, iespējams, vajadzēs vairāk laika, pūļu un legwork nekā puse, kurā jūs maksājat kādam citam, lai rūpētos par informāciju, ietaupījumi var būt diezgan nozīmīgi. Ja jūs esat ieplīsis starp nelielu vietējo atpūtas centru un cenu vietni vietējā atpūtas centrā, apsveriet, ko jūs varētu darīt ar summu, kuru ietaupāt, uzturoties mājās. Lai gan daudzi cilvēki gribētu šo naudu ieguldīt ģimenes ceļojumā vai koledžas krājkontā , citi domā, ka liela laika svinību atmiņa attaisno papildu naudu. Galu galā tas ir kompromiss, bet jebkura puse, kuru jūs izmetat – neatkarīgi no tā lieluma vai izdevumiem – ir viens no jūsu bērniem, kas noteikti novērtēs nākamos gadus.

Autors: Abra Kadabra

Lai dzīvo Abra Kadabra!