Paši populārākie pasākumi pasaulē

populārākie pasākumi pasaulē

Day Zero projekts ir izveidojis savu sarakstu, tajā ir top 50 populārākie pasākumi pasaulē, kas norisinās gadu no gada un sapulcē miljoniem cilvēku. Atlasījām saraksta augšdaļas 10 pasākumus, kas ir ierindojušies pirmajās vietās. Ticu, ka būsi dzirdējis vismaz kādu no tiem. Kas ir ši pasākumi? Lasi zemāk!

Nr. 10. Super Bowl

Janvāra pēdējā svētdienā vai februāra pirmajā svētdienā
“Super Bowl ir Nacionālās futbola līgas (NFL) čempionāta spēle, profesionālā amerikāņu futbola pirmais asociācija. Pirmoreiz spēlēja 1967. gada 15. janvārī, kā daļu no apvienošanās līguma starp NFL un tā konkurējošo līgas , Amerikas futbola līga (AFL). Tika panākta vienošanās, ka divu līgas čempionu komandas spēlēs AFL-NFL pasaules čempionāta spēlē, līdz apvienošanās tiks pabeigta 1970. gadā. ”

 

Nr.9. SXSW

Marts
“Dienvidaustrumu dienvidu daļa (SXSW) ir filmu, interaktīvo un mūzikas festivālu un konferenču kopums, kas notiek katru gadu Austinā, Teksasā, Amerikas Savienotajās Valstīs. SXSW vispirms tika uzsākta 1987. gadā un ir koncentrēta Austinas centra centrā. trīs daļas darbojas samērā neatkarīgi, ar atšķirīgiem sākuma un beigu datumiem. ”

 

Nr.8. Svētā Patrika diena

Marts 17
“Svētā Patrika diena vai Sv. Patrika svētki (īru valodā: Lá Fhéile Pádraig,” Patrikas festivāla diena “) ir 17. marta svinīgā kultūras un reliģiskā svētki, kas piemin Saint Patrick (c. AD 387-461) , kas ir visbiežāk pazīstamais no patrons svētajiem: Īrijā un kristietības ierašanās Īrijā. Par to liecina katoļu baznīca, anglikāņu komūnija, Austrumu pareizticīgo baznīca un luterāņu baznīca. ”

 

Nr.7. Wimbledona

Jūnijs
“Championships, Wimbledon vai vienkārši Wimbledon ir vecākais tenisa turnīrs pasaulē, un tas tiek uzskatīts par prestižu. Tas ir noticis All England Club Wimbledonas Londonas priekšpilsētā kopš 1877. gada. Tas ir viens no četriem Grand Slam tenisa turnīri, un vienīgais, kas vēl joprojām spēlēja uz spēles oriģinālās virsmas, zāli, kas savu vārdu padarīja par zāliena tenisa spēli. ”

 

Nr.6. Rio karnevāls

Septiņas svētdienas pirms Lieldienu svētdienas
Rio de Janeiro Carnival ir pasaulē slavens festivāls, kas katru gadu tiek pasniegts pirms laimes, un tiek uzskatīts par lielāko karnevālu pasaulē, kurā dienā ielās ir divi miljoni cilvēku. Pirmie Rio festivāli datējami ar 1723.

 

Nr.5. Degušais cilvēks

Pirmdiena pirms Amerikas Darba dienas
“Burning Man ir ikgadējs pasākums Melnā roka tuksnesī Nevada ziemeļdaļā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Pasākums sākas pirmdienā un beidzas ar Amerikas darba dienas svētku dienu. Tas aizņem savu nosaukumu no rituāla degšanas sestdiena vakarā liela koka figūra. Pasākumu daudzus dalībniekus apraksta kā eksperimentu ar sabiedrību, radikālu pašizpausmi un radikālu pašpaļāvību. ” Jā, populārākie pasākumi pasaulē mēdz būt arī šādi.

 

Nr.4. Glastoberijas festivāls

Pagājušās nedēļas nogalē jūnijā
“Mūsdienu mākslas izstāžu mākslas festivāls Glastonberija, kas parasti tiek saukts par Glastonberiju vai Glasto, ir lielākais zaļās lauka mūzikas un mākslas festivāls pasaulē. Festivāls ir vislabāk pazīstams ar savu mūsdienu mūziku, bet tajā ir arī dejas, komēdija, teātris, cirks, kabarē un daudzi citi mākslinieki. 2005. gadā slēgtā festivāla teritorija bija vairāk nekā 900 akriem (3.6 km²), tajā bija vairāk nekā 385 dzīvo izrādes, un tajā piedalījās aptuveni 150 000 cilvēku. ”

 

Nr.3. Coachella Valley mūzikas un mākslas festivāls

Trešā nedēļas nogale vai aprīļa pēdējā nedēļa

Coachella ielejas mūzikas un mākslas festivāls (pazīstams kā Coachella vai Coachella festivāls) ir trīs dienu (agrāk vienu vai divu dienu) ikgadējā mūzikas un mākslas festivāls, kuru rīkoja Golden Voice (“AEG Live” meitasuzņēmums) un ko rīkoja Empire Polo lauki Indijā, Kalifornijā, iekšzemes impērijas Coachella ielejā. Pasākums ietver daudzus mūzikas žanrus, tostarp alternatīvo rock, hip hop, elektronisko mūziku, kā arī lielu skulpturālo mākslu.

Populārākie pasākumi pasaulē tikai iegūst no šīs slavas slavas.

 

Nr.2. New Orleans Mardi Gras

Diena pirms pelēes trešdien (pirmās Piešķirtās dienas)
“Jaunā Orleānā, Luiziānā,” Mardi Gras (tauki otrdiena angļu valodā) ir karnevāla svinības, kas ir pazīstamas visā pasaulē. Ņūorleānas karnevāla sezona, kuras pamatā ir sagatavošanās Ziemassvētku sezonas sākumam, sākas pēc divpadsmitās nakts , Epiphany (6. janvāris). Tas ir paradu, bumbiņu sezona (daži no tiem maskēties bumbiņas) un karaļa kūkas ballītes. ”

 

Nr.1. Oktoberfests

Septembris
Oktoberfest ir 16-18 dienu festivāls, kas katru gadu notiek Minhenē, Bavārijā, Vācijā, no septembra beigām līdz oktobra pirmajām nedēļas nogalēm. Tas ir viens no slavenākajiem notikumiem Vācijā un pasaulē lielākajā izstādē, kurā katru gadu apmeklē vairāk nekā 5 miljonus cilvēku. Oktoberfest ir svarīga Bavārijas kultūras sastāvdaļa. Citas pilsētas visā pasaulē arī rīko Oktoberfest svētkus, kas veidoti pēc Minhenes notikuma.

 

Kāds ir tavs viedoklis? Vai šie populārākie pasākumi pasaulē ir piesaistījuši tavu uzmanību?

Autors: Abra Kadabra

Lai dzīvo Abra Kadabra!